| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 2x 32GB kit |
| Napon: | 1.25V |
| Maksimalna frekvencija: | 5600MHz |
| Latencija: | CL40 |
| Boja: | Crna |
.
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR5 Kingston 64GB (2x32GB kit) 5600MT/s KF556C40BBAK2-64 Fury Beast RGB
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR5 Kingston 64GB (2x32GB kit) 5600MT/s KF556C40BBAK2-64 Fury Beast RGB“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
49.442,00 rsdRAM DDR4 32GB 3600MHz Kingston Fury Beast RGB KF436C18BB2A/32
Šifra:
DC33370
Na stanju
46.027,00 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra:
DC33980
Na stanju
153.281,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet