🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DDR5 16GB 6000MHz Kingston Fury Beast Black EXPO KF560C36BBE2-16
Šifra proizvoda:
DC39035
Brand: Kingston
34.098,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 19. maj – 21. maj
| Brand | Kingston |
| Veličina memorije računara | 16 GB |
| Tehnologija RAM memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 6000 MHz |
| Kompatibilni uređaji | Desktop |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet | 16GB |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR5 16GB 6000MHz Kingston Fury Beast Black EXPO KF560C36BBE2-16
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR5 16GB 6000MHz Kingston Fury Beast Black EXPO KF560C36BBE2-16“ Odustani od odgovora
RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12A/16
Šifra:
DC36197
Na stanju
18.451,00 rsdRAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB1/16
Šifra:
DC25620
Na stanju
16.668,00 rsdRAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
17.693,00 rsdRAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32
Šifra:
DC23889
Na stanju
22.693,00 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra:
DC33980
Na stanju
109.311,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet