🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Back to products
Dupla traka
527,66 rsd
RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12A/16
Šifra proizvoda:
DC36197
Brand: Kingston
20.004,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR4 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 16GB |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 3200Mhz |
| Latencija: | CL16 |
| Boja: | Crna |
.
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Tip memorije | DDR4 |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12A/16
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12A/16“ Odustani od odgovora
RAM DDR5 Kingston 64GB (2x32GB) 6400MHz KF564C32RSK2-64 LC32 FURY
Šifra:
DC37636
Na stanju
145.131,00 rsdRAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB1/16
Šifra:
DC25620
Na stanju
19.403,00 rsdRAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
17.693,00 rsdRAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32
Šifra:
DC23889
Na stanju
22.693,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet