🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra proizvoda:
DC33980
Brand: Kingston
122.985,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 13. maj – 15. maj
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 64GB kit |
| Napon: | 1.1V |
| Maksimalna frekvencija: | 5600MHz |
| Latencija: | CL40 |
.
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Radni takt memorije | 5600Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2x32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
RAM DDR5 32GB 5200MT/s Kingston Fury Beast RGB Black KF552C40BBA-32
Šifra:
DC33356
Na stanju
64.897,00 rsdRAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
17.693,00 rsdRAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32
Šifra:
DC23889
Na stanju
22.693,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET
