🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
| RAM | 2x 16GB DDR5 RAM-a |
|---|---|
| Brzina memorije | 6000 MHz |
Kablovi za laptop baterije
65.407,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
| RAM | 2x 16GB DDR5 RAM-a |
|---|---|
| Brzina memorije | 6000 MHz |
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Broj modela artikla | KF560C36BBE2AK2-32 |
.
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB, 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury RGB EXPO KF560C36BBE2AK2-32
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Na stanju
64.897,00 rsdNa stanju
39.914,00 rsdNa stanju
37.182,00 rsdNo account yet?
Create an Account
Recenzije
There are no reviews yet