RAM DIMM DDR4 32GB 3200MHz KingFast KF3200DDCD4-32GB
Šifra proizvoda:
DC32133
Brand: KingFast
23.503,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 13. maj – 15. maj
| Type | DDR4 | |
| Capacity | 32GB | |
| Frequency | 3200MHz | |
| Operating voltage | 1.2V | |
| Physical dimension | ||
| Dimension | 15x 10 x 10 cm | |
| Pin | 240 Pin | |
| Brend | KingFast |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje