| Proizvođač: | Kingston |
| Model: | KF426C16BBK2/64 |
| Naziv: | DDR4 64GB (2x32GB) 2666MHz [FURY BEAST], Non-ECC UDIMM, CL16 1.2V, 288-Pin 2Rx8, Memory Kit, w/Heatsink |
| Barkod: | 0740617320084 |
| Garantni rok: | 120 meseci |
| Vrsta memorije: | DDR4 |
| Kapacitet : | 64GB |
| Radni takt: | 2666MHz |
| Format modula: | DIMM |
| Kit: | 2 modula |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 2666Mhz |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR4 64GB(2x 32GB) 2666MHz Kingston FURY Beast KF426C16BBK2/64
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR4 64GB(2x 32GB) 2666MHz Kingston FURY Beast KF426C16BBK2/64“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 6000MHz KF560C36BBEAK2-64 Kingston Fury Beast RGB
Šifra:
DC34062
Na stanju
165.173,42 rsdRAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/16
Šifra:
DC23028
Na stanju
16.595,21 rsdRAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY RENEGADE RGB KF432C16RB12A/16
Šifra:
DC33951
Na stanju
21.536,93 rsdRAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
39.313,44 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet