🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32
Šifra proizvoda:
DC23889
Brand: Kingston
22.692,00 rsd
Očekivana isporuka: 26. maj – 28. maj
| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Desktop |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 1 x 32 GB |
| Paket za | Single channel |
| Voltaža | 1.2 V |
| Latencija | CL 16 |
| Preporučeno za | Igrače/ProOffice |
| Boja | Crna |
.
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32“ Odustani od odgovora
RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12A/16
Šifra:
DC36197
Na stanju
18.451,00 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston FURY Renegade 16GB 6400MHz KF564C32RS-16
Šifra:
DC35889
Na stanju
35.608,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet