🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DDR4 16GB 3200MHz Crucial CT16G4DFRA32A
Šifra proizvoda:
DC38861
Brand: Crucial
16.497,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 21. maj – 25. maj
| Tip | DIMM DDR4 |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 3200 MHz |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | CL22 |
| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR4 16GB 3200MHz Crucial CT16G4DFRA32A
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR4 16GB 3200MHz Crucial CT16G4DFRA32A“ Odustani od odgovora
RAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
17.351,00 rsdRAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
28.975,00 rsdRAM DDR4 32GB 3200MHz Kingston Fury Beast Black KF432C16BB/32
Šifra:
DC23889
Na stanju
22.693,00 rsdRAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz KF552C40BBK2-64 Kingston Fury Beast
Šifra:
DC33334
Na stanju
122.721,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet