Napajanje 700W Chieftec APB-700B8
Šifra proizvoda: DC31080
8.024,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
PFC  0.9
Fiksni priključci
ATX 24pin   24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V)   1x (4+4)pin
PCI Express 8pin   2x 8(6+2)pin
SATA    4
Molex 4pin   2
Ostali priključci   1x Floppy
KategorijaNapajanje
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Napajanje 700W Chieftec APB-700B8 Napajanje 700W Chieftec APB-700B8
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Recenzije
There are no reviews yet
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Napajanje 700W Chieftec APB-700B8“