Napajanje 600W Chieftec APB-600B8
Šifra proizvoda: DC33235 Brand:
6.941,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Hlađenje: Aktivno (sa ventilatorom)
Izlazna snaga: 600W
Tip: Standardno
Oblik (Form factor): ATX (PS2)
Standard: ATX v.2.3
Serftifikat: 80 Plus
PFC (Power Factor Correction): Active PFC
KONEKTORI: :
20+4 pin: 1
8(4+4)pin EPS 12V: 1
PCI-e 6+2 Pin: 2
SATA: 4
Molex 4 pin: 2
Floppy: 1
NAPONSKE GRANE: :
+3.3V: 20A
+5V: 20A
+12V1: 46A
-12V: 0.3A
+5Vsb: 2.5A
SISTEMI ZAŠTITE: :
OVP (Over Voltage Protection): Da
UVP (Under Voltage Protection): Da
OPP (Over Power (Load) Protection): Da
SCP (Short-Circuit Protection): Da
AFC (Automatic Fanspeed Control): Da
Prečnik ventilatora: 12cm
Dimenzije: 140 x 150 x 87mm
BrendCHIEFTEC
Snaga napajanja600W
KategorijaNapajanje
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Napajanje 600W Chieftec APB-600B8 Napajanje 600W Chieftec APB-600B8