Napajanje 1000W Asus TUF-GAMING-1000G
Šifra proizvoda: DC31069
23.746,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Hlađenje: Aktivno (sa ventilatorom)
Izlazna snaga: 1000W
Tip: Modularno
Oblik (Form factor): ATX (PS2)
Standard: ATX v3.0
Serftifikat: 80 Plus Gold
PFC (Power Factor Correction): Active PFC
KONEKTORI: :
20+4 pin: 1
8(4+4)pin EPS 12V: 2
PCI-e 8 Pin: 4
PCI-e 16(12+4) Pin : 1
SATA: 5
Molex 4 pin: 4
NAPONSKE GRANE: :
+3.3V: 25A
+5V: 25A
+12V1: 83.3A
-12V: 0.8A
+5Vsb: 3A
SISTEMI ZAŠTITE: :
OVP (Over Voltage Protection): Da
UVP (Under Voltage Protection): Da
OPP (Over Power (Load) Protection): Da
OTP (Over Temperature Protection): Da
SCP (Short-Circuit Protection): Da
OCP (Over Current Protection): Da
Prečnik ventilatora: 13.5cm
Dimenzije: 150 x 150 x 86 mm
KategorijaNapajanje
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Napajanje 1000W Asus TUF-GAMING-1000G Napajanje 1000W Asus TUF-GAMING-1000G
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Recenzije
There are no reviews yet
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Napajanje 1000W Asus TUF-GAMING-1000G“