Back to products
LED Ring light 45cm sa tripodom Profesional i 3 držača za telefon
7.695,00 rsd Originalna cena je bila: 7.695,00 rsd.6.290,00 rsdTrenutna cena je: 6.290,00 rsd.
RAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz Innovation IT CL22 1.2V LD
Šifra proizvoda:
DC26245
Brand: Innovation
17.947,44 rsd
Na zalihama
Na zalihama
| Proizvođač | Innovation IT |
|---|---|
| Namena | Desktop |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 1 x 16 GB |
| Paket za | Single channel |
| Voltaža | 1.35 V |
| Latencija | CL 18 |
| Tip memorije | DDR4 |
|---|---|
| Brend | Innovation |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Kapacitet | 16GB |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz Innovation IT CL22 1.2V LD
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz Innovation IT CL22 1.2V LD“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 32GB 3600MHz Kingston Fury Beast RGB KF436C18BB2A/32
Šifra:
DC33370
Na stanju
31.398,84 rsdRAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Šifra:
DC34662
Na stanju
62.730,58 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra:
DC33980
Na stanju
146.285,88 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet