🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32
Šifra proizvoda:
DC39059
Brand: Kingston
70.085,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 22. maj – 26. maj
| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za Desktop |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 2x 16GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Quad channel |
| Voltaža | 1.4 V |
| Latencija | CL 30 |
| Preporučeno za | Igrače |
| Boja | Crna |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Kapacitet | 16GB, 32GB |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz Kingston Fury Black RGB KF560C30BBEAK2-32“ Odustani od odgovora
RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB12A/16
Šifra:
DC36197
Na stanju
18.451,00 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston FURY Renegade 16GB 6400MHz KF564C32RS-16
Šifra:
DC35889
Na stanju
35.608,00 rsdRAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
28.974,00 rsdRAM DDR4 32GB 3600MHz Kingston Fury Beast RGB KF436C18BB2A/32
Šifra:
DC33370
Na stanju
29.658,00 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra:
DC33980
Na stanju
110.756,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet