🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
NB Lenovo LOQ 15 R7-7735HS/16GB/512GB/15.6″FHD/RTX4050 6GB/SRB/2Y/83S0003WYA
Šifra proizvoda:
DC51089
Brand: Lenovo
143.520,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
| Ekran |
Veličina ekrana: 15.6″
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: FHD
Tip panela: IPS
Ostalo: 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync
|
| Procesor |
Klasa procesora: AMD Ryzen 7
Model procesora: 7735HS
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 16
Radni takt procesora: 3.2 GHz (4.7 GHz)
Keš memorija procesora: 16MB L3 cache
|
| Memorija |
Memorija (RAM): 16GB
Tip memorije: DDR5
Radni takt memorije: 4.800 MHz
|
| Hard disk |
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®
|
| Graficka karta |
Grafika: nVidia® GeForce®
Model grafike: GeForce® RTX 4050
Količina grafičke memorije: 6GB
Tip grafičke memorije: GDDR6
Boost Clock 1605MHz, TGP 65W, 194 AI TOPS |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza |
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 11ax (2×2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.2
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
|
| Slotovi |
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with PD 3.0
1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
1x Card reader
1x Slim tip Power connector
|
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Baterija | 57.5Wh |
| Fizicke karakteristike |
Dimenzije: 359.2 x 236 x 19.9-22.95 mm
Masa: 1.8kg
Boja: Siva (Luna Grey)
Slovni raspored tastera: SR
Pozadinsko osvetljenje tastature (White Backlit)
|
| Garancija | 2 godine |
| Veličina ekrana | 15,6″ |
|---|---|
| Tip procesora | AMD® Ryzen 7 |
| RAM memorija | 16GB |
| Grafička karta | Neintegrisana grafika |
| SSD | 512 GB |
| HDD | Nema |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Brend | Lenovo |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
NB Lenovo LOQ 15 R7-7735HS/16GB/512GB/15.6"FHD/RTX4050 6GB/SRB/2Y/83S0003WYA
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „NB Lenovo LOQ 15 R7-7735HS/16GB/512GB/15.6″FHD/RTX4050 6GB/SRB/2Y/83S0003WYA“ Odustani od odgovora
NB HP ProBook 460 G11 U7-155U/32GB/512GB/16″ WUXGA IPS/1YR/SRB/AD1Z8ET
Šifra:
DC47286
Na stanju
182.235,00 rsdNB Lenovo V15 G5 IRL i3-1315U/8GB DDR5/M.2 512GB/15.6″FHD/SRB/3Y/83GW007WYA
Šifra:
DC48066
Na stanju
76.656,00 rsdNB HP 250 G10 i7-1335U/16GB/512+1TB/15.6″ FHD AG/SRB/1YR/AD1W0ET
Šifra:
DC46710
Na stanju
119.985,00 rsdNB HP Probook 440 G11 U5-125U/16GB/512GB/14″ WUXGA/1YR/SRB/AD1Z5ET
Šifra:
DC47087
Na stanju
144.410,00 rsdNB HP EliteBook 840 G10 i7-1355U/32GB/1TB/14″ WUXGA IPS/SRB/1YR/970M2ET
Šifra:
DC46190
Na stanju
232.485,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet