Napajanje 1600W Seasonic Prime PX-1600 80+ Platinum Modular Gen3, SSR-1600PD2
Šifra proizvoda: DC34441 Brand:
62.087,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Fan 135mm, polupasivna
volumen 29,52dB(A) (prema Cybenetics certifikatu, 115V), 29,59dB(A) (prema Cybenetics certifikatu, 230V)
Upravljanje kablovimapotpuno modularna
Prosečna efikasnost 92% (prema proizvođaču), 93,21% (prema 80 PLUS sertifikatu, 115V), 91,49% (prema Cybenetics sertifikatu, 115V), 93,66% (prema Cybenetics sertifikatu, 230V)
Certifikati prema proizvođaču 80 PLUS Platinum (prema proizvođaču, napon nepoznat)
Certifikati prema 80 PLUS80 PLUS Titanium (115V, prema 80 PLUS sertifikatu)
Certifikati prema CybereticsETA-Titanium (115V, prema Cybenetics sertifikatu), ETA-Titanium (230V, prema Cybenetics sertifikatu), LAMBDA-A- (115V, prema Cybenetics sertifikatu), LAMBDA-A- (230V, prema Cybenetics sertifikatu)
Dimenzije (ŠxVxD) 150x86x210mm
PFC aktivan
Form factor ATX PS/​2
specifikacija ATX 3.0
KategorijaNapajanje
BrendSeasonic
Snaga napajanja1600W
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Napajanje 1600W Seasonic Prime PX-1600 80+ Platinum Modular Gen3, SSR-1600PD2 Napajanje 1600W Seasonic Prime PX-1600 80+ Platinum Modular Gen3, SSR-1600PD2
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Recenzije
There are no reviews yet
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Napajanje 1600W Seasonic Prime PX-1600 80+ Platinum Modular Gen3, SSR-1600PD2“