Monitor 40″ Samsung LS40FG750EUXEN VA 5120×2160/180Hz/1ms/2xHDMI/DP/2xUSB
Šifra proizvoda: DC50640 Brand:
121.860,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Veličina ekrana 40″
Rezolucija 5120×2160 (5K UHD)
Tip panela VA
Osvežavanje 165 Hz
Odziv 1 ms
Kontrast 3000:1
Osvetljenje 350 nita
Odnos stranica 21:9
Zakrivljenost Da
Uglovi gledanja 178°/178°
Gaming Da
Adaptivne tehnologije AMD FreeSync
Portovi 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB-A, 1× USB-B, 3.5mm audio
Audio 3.5mm izlaz
Ergonomija Podešavanje po visini, VESA montiranje
Veličina ekrana40″
Osvežavanje165Hz
Odziv1ms
ZakrivljeniDa
Rezolucija5120 x 2160
Tip panelaVA
VGA D-SubNe
HDMIDa
Display PortDa
Pivot rotacijaNe
Podešavanje po visiniDa
MontažaVESA 100x100mm
USBDa
BrendSamsung
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 40" Samsung LS40FG750EUXEN VA 5120x2160/180Hz/1ms/2xHDMI/DP/2xUSB Monitor 40" Samsung LS40FG750EUXEN VA 5120x2160/180Hz/1ms/2xHDMI/DP/2xUSB