Monitor 23.8″ Philips 24E2N1100LB/00 VA 1920×1080/100Hz/1ms/HDMI/VGA/VESA
Šifra proizvoda: DC43881 Brand:
11.806,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
  • Slika/Prikaz
Veličina panela
23,8 inča / 60,5 cm
Odnos prikaza (širine i visine)
16:9
LCD panel
VA LCD
Tip pozadinskog osvetljenja
W-LED sistem
Razmak piksela
0,2745 x 0,2745 mm
Osvetljenost
250  cd/m²
Boje displeja
16,7 M
Odnos kontrasta (tipični)
4000:1
SmartContrast
Mega Infinity DCR
Vreme za odgovor (tipično)
4 ms (Gray to Gray)*
Ugao gledanja
    • 178º (H) / 178º (V)
    • @ C/R > 10
Poboljšane karakteristike slike
SmartImage
Maksimalna rezolucija
1920 x 1080 pri 100 Hz
Efekt.područje gledanja
527,04 (H) x 296,46 (V) mm
Učestanost skeniranja
VGA: 30–85 KHz (H) / 48–60 Hz (V); HDMI: 30–115 KHz (H) / 48–100 Hz (V)
sRBG
Da
Bez treperenja
Da
Gustina piksela
92,56 ppi
Režim LowBlue
Premaz ekrana
Protiv odbleska, 3H, zatamnjeno 25%
MPRT
1 ms*
EasyRead
Prilagodljiva sinhronizacija
  • Mogućnost priključivanja
Ulaz za signalni kabl
VGA x 1, HDMI 1.4 x 1
Sinhronizacija ulaza
    • Odvojena sinkronizacija
    • Video sinkronizacija
HDCP
HDCP 1.4 (HDMI)
Link proizvođača: https://www.philips.rs/c-p/24E2N1100LB_00/monitor-full-hd-lcd-monitor/overview
Veličina ekrana23.5″-24.5″
Osvežavanje100Hz
Odziv4ms
ZakrivljeniNe
Rezolucija1920 x 1080
Tip panelaVA
VGA D-SubDa
HDMIDa
Display PortNe
Pivot rotacijaNe
Podešavanje po visiniNe
MontažaVESA 100x100mm
USBNe
BrendPhilips
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 23.8" Philips 24E2N1100LB/00 VA 1920x1080/100Hz/1ms/HDMI/VGA/VESA Monitor 23.8" Philips 24E2N1100LB/00 VA 1920x1080/100Hz/1ms/HDMI/VGA/VESA