Monitor 34″ LG 34U511A-B.AEU IPS 2560×1080/100Hz/5ms/HDMI/DP
Šifra proizvoda: DC49707 Brand:
28.260,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
LG 34U511A-B
Ekran dijagonala: 34″ UltraWide (21:9)
Panel tip: IPS LED
Rezolucija: 2560 × 1080 (WFHD)
Frekvencija osvežavanja: 100 Hz
Vreme odziva: 5 ms (GtG)
Osvetljenost: 400 cd/m² (tipično)
Kontrastni odnos: 1000:1 (tipično)
Boje: sRGB 99 % (tipično)
HDR: VESA DisplayHDR 400 / HDR10
Ugao gledanja: 178° / 178°
Portovi: HDMI, DisplayPort
VESA montaža: 100 × 100 mm
Antirefleksna površina: Da
Format ekrana: 21:9 ultraširoki
BrendLG
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 34" LG 34U511A-B.AEU IPS 2560x1080/100Hz/5ms/HDMI/DP Monitor 34" LG 34U511A-B.AEU IPS 2560x1080/100Hz/5ms/HDMI/DP