Monitor 32″ Samsung Odyssey Neo G8 LS32BG850NPX VA 3840×2160/240Hz/1ms/HDMI/DP
Šifra proizvoda:
DC42834
Brand: Samsung
107.160,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Dihagonala: 32”
Rezolucija: 3840×2160
Panel: VA
Tip pozadinskog osvetljenja: Mini LED
Osvetljenje: 350cd
Vreme odziva: 1ms GTG
Zakrivljen ekran: da, 1000R
Kontrast: 1000000:1
Osvežavanje: 240Hz
AMD FreeSync: da
Flicker-free tehnologija: da
Game režim: da (Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView)
USB HUB: da, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Uzvodni USB port: USB Type-B
Broj nizvodnih USB-A portova: da
HDMI: 2
Display port: 1
Izlaz za slušalice: da
Vesa: 100×100
Podešavanje visine: 12 cm
Pivot: -92 – 92°
Tilt: -9 – 13°
Swivel: -15 – 15°
| Veličina ekrana | 32″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 240Hz |
| Odziv | 1ms |
| Zakrivljeni | Da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 4k |
| Tip panela | VA |
| VGA D-Sub | Ne |
| HDMI | Da |
| Display Port | Da |
| Pivot rotacija | Da |
| Podešavanje po visini | Da |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Da |
| Brend | Samsung |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 32" Samsung Odyssey Neo G8 LS32BG850NPX VA 3840x2160/240Hz/1ms/HDMI/DP