LCD Panel 17.3″ (NT173WDM-N21) 1600×900 Slim LED 30 pin
Šifra proizvoda:
47459
14.026,32 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
| Dijagonala ekrana | 17.3″ |
|---|---|
| Broj pinova | 30 Pin |
| Rezolucija | 1600×900 |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
LCD Panel 17.3" (NT173WDM-N21) 1600x900 Slim LED 30 pin
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LCD Panel 17.3″ (NT173WDM-N21) 1600×900 Slim LED 30 pin“ Odustani od odgovora