LCD Panel 15.6″ (LTN156AT31) 1366×768 slim LED desni konektor 30 pin
Šifra proizvoda:
21191
10.436,25 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Led ekran za laptop 15.6″ slim 30 pina
Veličina ekrana: 15.6-inch WideScreen (13.6″x7.6″)
Rezolucija ekrana: WXGA (1366×768) HD
Backlight type: LED
Video signal konektor: 30 pin, konektor je sa desne strane
Garancija 6 meseci
| Dijagonala ekrana | 15.6″ |
|---|---|
| Broj pinova | 30 Pin |
| Rezolucija | 1366×768 |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
LCD Panel 15.6" (LTN156AT31) 1366x768 slim LED desni konektor 30 pin
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LCD Panel 15.6″ (LTN156AT31) 1366×768 slim LED desni konektor 30 pin“ Odustani od odgovora