LCD Panel 14.0″ (LP140WF1) 1920×1080 Full HD slim IPS LED 30 pin
Šifra proizvoda:
21190
9.392,63 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Ekran za laptop LED 14.0 slim 30pin FULL HD IPS
Veličina ekrana: 14.0-inch WideScreen (12″x7.4″)
Rezolucija ekrana: FHD IPS (1920×1080)
Backlight type: LED IPS
Video signal konektor: 30 pin, konektor je sa desne strane
Garancija 6 meseci
| Dijagonala ekrana | 14″ |
|---|---|
| Broj pinova | 30 Pin |
| IPS | Da |
| Rezolucija | 1920×1080 |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
LCD Panel 14.0" (LP140WF1) 1920x1080 Full HD slim IPS LED 30 pin
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LCD Panel 14.0″ (LP140WF1) 1920×1080 Full HD slim IPS LED 30 pin“ Odustani od odgovora