| Tip |
DIMM, DDR5
Serija: Fury Beast White RGB EXPO
Broj pinova: 288
|
| Kapacitet |
16GB
Broj modula u pakovanju: 1
|
| Brzina | 6.000MHz |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | 36-38-38 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Radni takt memorije | 6000Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR5 Kingston Beast White RGB EXPO 16GB 6000MHz KF560C36BWEA-16
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DIMM DDR5 Kingston Beast White RGB EXPO 16GB 6000MHz KF560C36BWEA-16“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
39.313,44 rsdRAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Šifra:
DC34662
Na stanju
62.730,58 rsdRAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra:
DC33980
Na stanju
146.285,88 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet