Vodootporna torbica Pluginn 7.2"
745,00 rsd
Slušalice sa mirkofonom Sandberg Play n Go 125-86
4.572,00 rsd
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 32GB |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 6000MHz |
| Latencija: | CL36 |
| Boja: | Bela |
.
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR5 Kingston Beast White RGB 32GB 6000MHz KF560C36BWEA-32
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DIMM DDR5 Kingston Beast White RGB 32GB 6000MHz KF560C36BWEA-32“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
23.674,00 rsdRAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz KF552C40BBK2-64 Kingston Fury Beast
Šifra:
DC33334
Na stanju
152.952,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet