| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 64GB kit |
| Napon: | 1.25V |
| Maksimalna frekvencija: | 5200MHz |
| Latencija: | CL40 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 5200Mhz |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz KF552C40BBK2-64 Kingston Fury Beast
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 6000MHz KF560C36BBEAK2-64 Kingston Fury Beast RGB
Šifra:
DC34062
Na stanju
165.173,42 rsdRAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY RENEGADE RGB KF432C16RB12A/16
Šifra:
DC33951
Na stanju
21.536,93 rsdRAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Šifra:
DC34662
Na stanju
62.730,58 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET
