| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 32GB |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 6000MHz |
| Latencija: | CL32 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 8GB |
| Radni takt memorije | 6000Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR5 32GB 6000MHz Kingston FURY Renegade White, KF560C32RW-32
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DIMM DDR5 32GB 6000MHz Kingston FURY Renegade White, KF560C32RW-32“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Šifra:
DC34662
Na stanju
62.730,58 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet