| Gaming: | Ne |
| Tip: | DDR4 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 8GB |
| Napon: | 1.2V |
| Maksimalna frekvencija: | 3200Mhz |
| Latencija: | CL22 |
| Boja: | Zelena |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Tip memorije | DDR4 |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR4 Kingston 8GB 3200MHz KVR32N22S8/8
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DIMM DDR4 Kingston 8GB 3200MHz KVR32N22S8/8“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 16GB 3200MHz Kingston FURY RENEGADE RGB KF432C16RB12A/16
Šifra:
DC33951
Na stanju
21.536,93 rsdRAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
39.313,44 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet