| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 8GB |
| Napon: | 1.25V |
| Maksimalna frekvencija: | 5200MHz |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 5200Mhz |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR5 8GB 5200MHz Kingston Fury Beast KF552C40BB-8
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
39.313,44 rsdRAM DDR4 32GB 3600MHz Kingston Fury Beast RGB KF436C18BB2A/32
Šifra:
DC33370
Na stanju
31.398,84 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET
