🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6400MHz Kingston FURY Renegade Silver KF564C32RSK2-32
Šifra proizvoda:
DC39061
Brand: Kingston
73.799,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 19. maj – 21. maj
| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Desktop |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 6400 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Dual Channel |
| Voltaža | 1.25 V |
| Latencija | CL 32 |
| Preporučeno za | Igrače/ProOffice |
| Boja | Crno-Siva |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Kapacitet | 16GB, 32GB |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6400MHz Kingston FURY Renegade Silver KF564C32RSK2-32
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR5 32GB (2x16GB) 6400MHz Kingston FURY Renegade Silver KF564C32RSK2-32“ Odustani od odgovora
RAM DIMM DDR5 Kingston FURY Renegade 16GB 6400MHz KF564C32RS-16
Šifra:
DC35889
Na stanju
35.608,00 rsdRAM DDR4 32GB 3600MHz Kingston Fury Beast RGB KF436C18BB2A/32
Šifra:
DC33370
Na stanju
29.658,00 rsdRAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz KF552C40BBK2-64 Kingston Fury Beast
Šifra:
DC33334
Na stanju
122.721,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet