Приказ 1–24 од 49 резултата
Odaberi kategoriju
Eksterne memorije
USB Flash Kingston 256GB DataTraveler Exodia USB3.2, DTXS/256GB
Šifra:
DC49178
Na stanju
4.117,00 rsd| Tip | USB 3.2 Gen 1 ( USB 3.0) |
|---|---|
| Kapacitet | 256 GB |
| Brend | Kingston |
| Kategorija | USB flash memorija |
USB Flash Mediarange Germany 128GB UFMR918/Z
Šifra:
DC49760
Na stanju
2.083,00 rsd| Tip | USB 3.0 |
|---|---|
| Kapacitet | 128 GB |
| Brend | Mediarange |
| Kategorija | USB flash memorija |
Data kabl Thunderbolt 4 40Gbps 100W 8k PD 0.3m
Šifra:
224528
Na stanju
3.290,00 rsd| Tip kabla | Thunderbolt, Tip C |
|---|---|
| Tip konektora | Tip C |
| Dužina | 0.3m |
| Label |
Micro SD Kingston 256GB SDCS3/256GB + adapter
Šifra:
DC47431
Na stanju
6.237,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | Micro SD kartica |
| Kapacitet | 256GB |
USB Flash Kingston 128GB DataTraveler Micro USB 3.2, DTMC3G2/128GB
Šifra:
DC47427
Na stanju
4.809,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | USB flash memorija |
| Kapacitet | 128GB |
USB Flash Kingston 128GB DataTraveler microDuo USB3.2/USB-C, DTDUO3CG3/128GB
Šifra:
DC26092
Na stanju
4.809,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | USB flash memorija |
| Kapacitet | 128GB |
USB Flash Kingston 256GB DataTraveler Micro USB 3.2, DTMC3G2/256GB
Šifra:
DC47428
Na stanju
7.455,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | USB flash memorija |
| Kapacitet | 256GB |
HDD E2.5″ TwinMOS 1TB USB3.0 TM1000GPDU
Šifra:
DC45227
Na stanju
9.823,00 rsd| Kategorija | Eksterni hard disk/SSD |
|---|---|
| Kapacitet | 256GB |
| Brend | TwinMOS |
Micro SD Kingston 128GB Canvas Go Plus U3 V30 A2, SDCG4/128GB
Šifra:
DC45547
Na stanju
4.880,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | Micro SD kartica |
| Kapacitet | 128GB |
Micro SD Kingston 256B Canvas Go Plus SDCG4/256GB +adapter
Šifra:
DC45519
Na stanju
7.483,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | Micro SD kartica |
| Kapacitet | 256GB |
Micro SD Kingston 64GB Canvas Go Plus SDCG4/64GB +adapter
Šifra:
DC45518
Na stanju
3.324,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | Micro SD kartica |
| Kapacitet | 64GB |
Micro SD Kingston 64GB Canvas Select Plus SDCS3/64GB + adapter
Šifra:
DC46161
Na stanju
2.587,20 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | Micro SD kartica |
| Kapacitet | 64GB |
USB Flash Kingston 256GB DataTraveler SE9 G3 USB3.2, DTSE9G3/256GB
Šifra:
DC45213
Na stanju
7.041,00 rsd| Kategorija | USB flash memorija |
|---|---|
| Kapacitet | 256GB |
| Brend | Kingston |
USB Flash Kingston 512GB DataTraveler SE9 G3 USB3.2, DTSE9G3/512GB
Šifra:
DC45214
Na stanju
9.488,00 rsd| Kategorija | USB flash memorija |
|---|---|
| Kapacitet | 512GB |
| Brend | Kingston |
Externi SSD Kingston XS2000 500GB, SXS2000/500G
Šifra:
DC28744
Na stanju
16.966,00 rsd| Kategorija | Eksterni hard disk/SSD |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 500GB |
Učitaj još proizvoda
Loading...
Usb flash memorije, SD i micro SD kartice, eksterni hard diskovi na jednom mestu. Odaberi eksternu memoriju po svojoj meri za sigurno čuvanje podataka.
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET