Приказ 1–24 од 416 резултата
Oprema za laptop i PC na jednom mestu. Sve što ti treba za povezivanje računara, podloge, postolja, tastature i miševi, kablovi i adapteri.
Veliki izbor opreme za laptop i PC kao komponenti, SSD, RAM memorija, napajanja.
Sortiraj po ceni
Laptop i oprema
Micro SD Mediarange Germany 128GB SDXC UHS-1 MR945 + adapter
Šifra:
DC49767
Na stanju
3.141,60 rsd| Kapacitet | 128 GB |
|---|---|
| Brend | Mediarange |
| Kategorija | Micro SD kartica |
SSD 2.5″ SATA Verbatim Vi550 S3 1TB 520MB/s 500MB/s
Šifra:
DC48571
Na stanju
19.941,60 rsd| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
| Kapacitet | 1TB |
SSD 2.5″ SATA Verbatim Vi550 S3 256GB 520MB/s 460MB/s
Šifra:
DC48568
Na stanju
6.851,36 rsd| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 256GB |
| Format | 2.5″ |
SSD 2.5″ SATA Verbatim Vi550 S3 512GB 520MB/s 500MB/s
Šifra:
DC48570
Na stanju
10.146,02 rsd| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
| Kapacitet | 512GB |
SSD M.2 NVMe 1TB WD Black SN7100 7250MB/s 6900MB/s WDS100T4X0E
Šifra:
DC49304
Na stanju
30.268,50 rsd| Brend | Western Digital |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe 1TB WD Blue SN5100 7100MB/s 6700MB/s WDS100T5B0E
Šifra:
DC49305
Na stanju
24.927,00 rsd| Brend | Western Digital |
|---|---|
| Kapacitet | 1TB |
| Kategorija | SSD |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Verbatim 1TB Vi3000 3100MBs/2200MBs
Šifra:
DC48567
Na stanju
19.864,16 rsd| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 1TB |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Verbatim 512GB Vi3000 3100MBs/2100MBs
Šifra:
DC48566
Na stanju
12.036,18 rsd| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Kapacitet | 512GB |
| Format | M.2 |
USB Flash Kingston 256GB DataTraveler Exodia USB3.2, DTXS/256GB
Šifra:
DC49178
Na stanju
4.557,00 rsd| Tip | USB 3.2 Gen 1 ( USB 3.0) |
|---|---|
| Kapacitet | 256 GB |
| Brend | Kingston |
| Kategorija | USB flash memorija |
USB Flash Kingston 512GB DataTraveler Exodia USB3.2, DTXS/5126GB
Šifra:
DC49180
Na stanju
8.834,98 rsd| Tip | USB 3.2 Gen 1 ( USB 3.0) |
|---|---|
| Kapacitet | 512 GB |
| Brend | Kingston |
| Kategorija | USB flash memorija |
USB Flash Mediarange Germany 128GB UFMR918/Z
Šifra:
DC49760
Na stanju
2.613,63 rsd| Tip | USB 3.0 |
|---|---|
| Kapacitet | 128 GB |
| Brend | Mediarange |
| Kategorija | USB flash memorija |
USB Flash Mediarange Germany 256GB UFMR919/Z
Šifra:
DC49761
Na stanju
4.092,00 rsd| Tip | USB 3.0 |
|---|---|
| Kapacitet | 256 GB |
| Brend | Mediarange |
| Kategorija | USB flash memorija |
USB Flash Mediarange Germany 64GB UFMR917/Z
Šifra:
DC49758
Na stanju
1.452,00 rsd| Tip | USB 3.0 |
|---|---|
| Kapacitet | 64 GB |
| Brend | Mediarange |
| Kategorija | USB flash memorija |
USB Flash Verbatim 32GB USB 3.2, 49173
Šifra:
DC49763
Na stanju
1.372,80 rsd| Tip | USB 3.2 Gen 1 ( USB 3.0) |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Brend | Verbatim |
| Kategorija | USB flash memorija |
Data kabl Thunderbolt 4 40Gbps 100W 8k PD 0.3m
Šifra:
224528
Na stanju
3.290,00 rsd| Tip kabla | Thunderbolt, Tip C |
|---|---|
| Tip konektora | Tip C |
| Dužina | 0.3m |
| Label |
Eksterni SSD 2TB Kingston Portable SXS1000R/2000G
Šifra:
DC39887
Na stanju
30.763,82 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | Eksterni hard disk/SSD |
| Kapacitet | 2TB |
Micro SD Kingston 256GB SDCS3/256GB + adapter
Šifra:
DC47431
Na stanju
6.237,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | Micro SD kartica |
| Kapacitet | 256GB |
NB HP 15-fc0102nm R5-7250U/8GB onboard/1TB/15.6 FHD AG/2YR/SRB/B0CJ7EA
Šifra:
DC48129
Na stanju
82.603,80 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| SSD | 1TB |
| Količina memorije | 8GB |
| Dijagonala ekrana | 15.6″ |
NB HP 15-fc0102nm R5-7250U/8GB onboard/1TB/15.6 FHD AG/2YR/SRB/Win11Pro/B0CJ7EA
Šifra:
DC48131
Na stanju
92.323,80 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| SSD | 1TB |
| Količina memorije | 8GB |
| Dijagonala ekrana | 15.6″ |
NB HP 15-fc0102nm R5-7250U/8GB onboard/512GB/15.6 FHD AG/2YR/SRB/B0CJ7EA
Šifra:
DC47934
Na stanju
67.302,90 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| SSD | 512GB |
| Količina memorije | 8GB |
| Dijagonala ekrana | 15.6″ |
NB HP 15-fc0102nm R5-7250U/8GB onboard/512GB/15.6 FHD/2YR/SRB/Win11Pro/B0CJ7EA
Šifra:
DC48128
Na stanju
76.917,60 rsd| Brend | HP |
|---|---|
| SSD | 512GB |
| Količina memorije | 8GB |
| Dijagonala ekrana | 15.6″ |
Load more products
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET