NB Lenovo V15 G5 IRL i5-13420H/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6″ FHD/Win11Pro/83GW008UYA
117.702,00 rsd
Procesor |
Intel® Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
Grafika |
Integrisana Intel® UHD Grafika |
Cipset |
Intel® SoC Platforma |
Memorija |
2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
2x DDR5 SO-DIMM slotova, dual-channel capable |
Do 32GB DDR5-5200 |
SSD |
512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot |
1x do 1TB M.2 2242 SSD |
Audio Cip |
High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 kodec |
Zvucnici |
Stereo, 1.5W x2 |
Mikrofone |
2x, Array |
Kamera |
HD 720p with Privacy Shutter |
Baterija |
47Wh |
Punjac |
65W Round Tip (3-pin) |
Displej |
15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
Keyboard |
Lokalizacija srpska |
Touchpad |
Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 62 x 104 mm (2.44 x 4.09 inches) |
Dimenzije |
359.2 x 235.8 x 18.3 mm |
Tezina |
1.61 kg (3.55 lbs) |
Boja |
Crna |
Materijal kucista |
PC-ABS (gornji), PC-ABS (donji pklopac) |
Operativni sistem |
WIndows 11 Pro |
WLAN + Bluetooth |
Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
WWAN |
Non-WWAN |
Ethernet |
100/1000M (RJ-45) |
Standardni portovi |
Cip za enkripciju |
TPM 2.0 Enabled |
Fizicko zakljucavanje |
Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |