NB Lenovo ThinkPad E16 G3 U7-258V/32GB/M.2 1TB/16″/Win11Pro/3Y/ENG/22AY002ACX
Šifra proizvoda: DC51262 Brand:
247.679,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Ekran
Veličina ekrana: 16″
Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600
Format rezolucije: WQXGA
Tip panela: IPS
Ostalo: 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz
Procesor
Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel® Smart Cache
NPU: Intel AI Boost
Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 47 TOPS
Memorija
Memorija (RAM): 32GB
Tip memorije: LPDDR5x
Radni takt memorije: 8.833MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0
Graficka karta
Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V
Operativni sistem
Windows 11 Pro
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: WiFi 6E 11ax (2×2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Kamera
FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Audio
Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
Baterija
64Wh
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 356 x 249 x 17.05 mm