🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
NB Lenovo ThinkPad E16 G3 U7-258V/32GB/M.2 1TB/16″/3Y/ENG/22AY002ACX
Šifra proizvoda:
DC51065
Brand: Lenovo
226.313,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
| Ekran |
Veličina ekrana: 16″
Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600
Format rezolucije: WQXGA
Tip panela: IPS
Ostalo: 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz
|
| Procesor |
Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel® Smart Cache
NPU: Intel AI Boost
Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 47 TOPS
|
| Memorija |
Memorija (RAM): 32GB
Tip memorije: LPDDR5x Radni takt memorije: 8.833MHz
|
| Hard disk |
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0
|
| Graficka karta | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza |
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: WiFi 6E 11ax (2×2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
|
| Slotovi |
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
|
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN |
| Baterija | 64Wh |
| Fizicke karakteristike |
Dimenzije: 356 x 249 x 17.05 mm
Materijal: Aluminium
Masa: 1.61 kg
Boja: Crna (Black)
Slovni raspored tastature: EN (UK)
Pozadinsko osvetljenje tastature
Fingerprint
|
| Garancija | 3 godine |
| Veličina ekrana | 16″ |
|---|---|
| Tip procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| RAM memorija | 32GB |
| Grafička karta | Integrisana grafika |
| SSD | 1 TB |
| HDD | Nema |
| Operativni sistem | Free DOS |
| Brend | Lenovo |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
NB Lenovo ThinkPad E16 G3 U7-258V/32GB/M.2 1TB/16"/3Y/ENG/22AY002ACX
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „NB Lenovo ThinkPad E16 G3 U7-258V/32GB/M.2 1TB/16″/3Y/ENG/22AY002ACX“ Odustani od odgovora
NB HP ProBook 460 G11 U7-155U/32GB/512GB/16″ WUXGA IPS/1YR/SRB/AD1Z8ET
Šifra:
DC47286
Na stanju
182.235,00 rsdNB HP Probook 440 G11 U5-125U/16GB/512GB/14″ WUXGA/1YR/SRB/AD1Z5ET
Šifra:
DC47087
Na stanju
144.410,00 rsdNB HP Probook 440 G11 U5-125U/32GB/1TB/14″ WUXGA/1YR/SRB/AD1Z5ET
Šifra:
DC47092
Na stanju
180.020,00 rsdNB HP EliteBook 840 G10 i7-1355U/16GB/512GB/14″ WUXGA IPS/SRB/1YR/970M2ET
Šifra:
DC46069
Na stanju
162.215,00 rsdNB Lenovo ThinkBook 16 G8 U7-255H/32GB/M.2 1TB SSD/16″/FP/BL/SRB/3Y/21SK007YYA
Šifra:
DC46179
Na stanju
190.703,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet