| Ekran |
Veličina ekrana: 15.6″
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Ostalo: 250nits Anti-glare
|
| Procesor |
Klasa procesora: Intel® Core™ i5
Model procesora: i5-12450H
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 3.3 GHz (4.4 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel® SmartCache
Ostalo: Intel 7
|
| Memorija |
Memorija (RAM): 8GB
Tip memorije: LPDDR5
Radni takt memorije: 4.800 MHz
|
| Hard disk |
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: M.2 NVMe
|
| Graficka karta | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza |
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi® 6, 802.11ax (2×2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.2
|
| Slotovi |
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2)
1x HDMI® 1.4
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Card reader
1x Power connector
|
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Audio | User-facing stereo speakers, 1.5W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Baterija | 47Wh |
| Fizicke karakteristike |
Dimenzije: 359.3mm x 235mm x 17.9mm
Masa: 1.62kg
Boja: Siva (Arctic Grey)
Slovni raspored tastera: SR
|
| Garancija | 2 godine |
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 15.6″ |
| Količina memorije | 8GB |
| SSD | 512GB |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
NB Lenovo IdeaPad Slim 3 15 i5-12450H/8GB/512GB/15.6"FHD/SRB/2Y/83ER00FRYA
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „NB Lenovo IdeaPad Slim 3 15 i5-12450H/8GB/512GB/15.6″FHD/SRB/2Y/83ER00FRYA“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
NB Dell Vostro 3530 i7-1355U/16GB/512GB/15.6FHD/Win11Pro/GLAN/ENG/5Y
Šifra:
DC46503
Na stanju
115.760,99 rsdNB HP EliteBook 840 G10 i7-1355U/16GB/512GB/14″ WUXGA IPS/SRB/1YR/970M2ET
Šifra:
DC46069
Na stanju
169.515,00 rsdNB HP ProBook 460 G11 Ultra 5 125U/16GB/512GB/16FPR/SRB/1YR/Win11Pro/A23BGEA
Šifra:
DC44768
Na stanju
127.984,00 rsdNB Lenovo Legion5 Pro i9-14900HX/16GB/M.2 1TB/16″/RTX5070 8GB/2Y/SRB/83NN001AYA
Šifra:
DC45835
Na stanju
310.887,00 rsdNB Lenovo ThinkBook 16 G8 U7-255H/32GB/M.2 1TB SSD/16″/FP/BL/SRB/3Y/21SK007YYA
Šifra:
DC46179
Na stanju
190.703,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet