Monitor 34″ Samsung S34C652UAU IPS 3440×1440/100Hz/5ms/HDMI/USB-C/
Šifra proizvoda: DC48582 Brand:
60.361,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Dijagonala: 34″
Rezolucija: 3440 x 1440 (UWQHD)
Tip panela: VA
Zakrivljenost: 1000R
Osvežavanje: 100 Hz
Odziv: 5 ms
Odnos stranica: 21:9
Osvetljenje: 350 cd/m²
Kontrast: 3000:1
Ugao gledanja: 178°/178°
Boje: 1.07 milijardi
FreeSync: Da
Zvučnici: 2 x 5W
USB-C: Da (do 90W napajanje)
DisplayPort: 1x
HDMI: 1x
USB hub: 3x USB 3.0
LAN: Da
Podešavanje: Visina, tilt, swivel
VESA: 100×100
Dimenzije: ~806 x 561 x 241 mm
Težina: oko 8 kg
BrendSamsung
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 34" Samsung S34C652UAU IPS 3440x1440/100Hz/5ms/HDMI/USB-C/ Monitor 34" Samsung S34C652UAU IPS 3440x1440/100Hz/5ms/HDMI/USB-C/