Monitor 34″ Samsung LS34C500GAUXEN VA 3440×1440/100Hz/5ms/2xHDMI/DP/VESA
Šifra proizvoda: DC35152 Brand:
41.181,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Dijagonala 34″
Tip panela VA
Rezolucija 3.440 x 1.440
Odnos stranica 21 : 9
Vreme Odziva 5ms
Osvežavanje 100Hz
Osvetljenje 300cd/m2
Kontrast 3000 : 1
Ugao vidljivosti – Horizontalno 178°
Ugao vidljivosti – Vertikalno 178°
Priključci / Slotovi             HDMI 2.0 x 2
DisplayPort x 1
Fizičke karakteristike       VESA 100 x 100 mm
Dodatne funkcije              Flicker Free, Eco Saving Plus, Eye Saver, AMD FreeSync
Veličina ekrana34″
Rezolucija3440 x 1440
Tip panelaVA
ZakrivljeniNe
Osvežavanje100Hz
Odziv5ms
VGA D-SubNe
HDMIDa
Display PortDa
Pivot rotacijaNe
Podešavanje po visiniNe
MontažaVESA 100x100mm
USBNe
BrendSamsung
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 34" Samsung LS34C500GAUXEN VA 3440x1440/100Hz/5ms/2xHDMI/DP/VESA Monitor 34" Samsung LS34C500GAUXEN VA 3440x1440/100Hz/5ms/2xHDMI/DP/VESA