Monitor 27″ LG 27US550-W IPS 3840×2160/60Hz/5ms/HDMI/DP/pivot
Šifra proizvoda: DC49968 Brand:
32.959,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Dijagonala: 27″
Rezolucija: 3840 x 2160 (4K UHD)
Tip panela: IPS
Osvežavanje: 60 Hz
Vreme odziva: 5 ms
Odnos stranica: 16:9
Osvetljenje: oko 300 cd/m²
Kontrast: 1000:1
Uglovi gledanja: 178°/178°
Priključci: HDMI, DisplayPort
Pivot: Da
Podešavanje visine: Da
Tilt (nagib): Da
VESA: 100 x 100 mm
Boja: Bela / srebrna
BrendLG
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 27" LG 27US550-W IPS 3840x2160/60Hz/5ms/HDMI/DP/pivot Monitor 27" LG 27US550-W IPS 3840x2160/60Hz/5ms/HDMI/DP/pivot