Monitor 27″ LG 27U41YA-B.AEUQ IPS ‚1920×1080/120Hz/5ms/HDMI/VGA
16.260,00 rsd
Dijagonala ekrana 27″
Pozadinsko osvetljenje LED
Tip panela IPS
Rezolucija 1920 x 1080 Full HD
Odnos stranica 16 : 9
Vreme odziva 5ms (GtG – Gray-to-Gray)
Osvežavanje 120 Hz
Veličina piksela 0.2745 x 0.2745 mm
Osvetljenje 220 cd/m2
Kontrast 1500 : 1
Ugao vidljivosti – Horizontalno 178°
Ugao vidljivosti – Vertikalno 178°
Audio izlaz Da
Zvučnici Ne
Konektori
1 x VGA
1 x HDMI 2.0
1 x Audio Out
Pivot Ne
Boja Crna
Dimenzije 61.21 × 45.72 × 22.10 cm
Masa 3.31 kg
Ostalo
VESA: 100 x 100 mm
Tilt
Flicker Free
Black Stabilizer
LG Switch
Auto Input Switch
Dynamic Action Sync
Motion Blur Reduction Technology
Super Resolution+
HDR10
HDR Effect
Smart Energy Saving
Crosshair
Reader mod
VRR
LG Switch
Color Weakness mod
| Veličina ekrana | 27″ |
|---|---|
| Osvežavanje | 120Hz |
| Odziv | 5ms |
| Zakrivljeni | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| VGA D-Sub | Da |
| HDMI | Da |
| Display Port | Ne |
| Pivot rotacija | Ne |
| Podešavanje po visini | Ne |
| Montaža | VESA 100x100mm |
| USB | Ne |
| Brend | LG |
Pitanja i odgovori
Monitor 27" LG 27U41YA-B.AEUQ IPS ‚1920x1080/120Hz/5ms/HDMI/VGA