Monitor 27″ Asus VA27DQFS IPS 1920×1080/100Hz/1ms/HDMI/VGA/DP/USB/pivot
Šifra proizvoda: DC51136 Brand:
22.111,00 rsd
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
Dijagonala ekrana     27″
Pozadinsko osvetljenje           LED
Tip panela       IPS
Rezolucija       1920 x 1080 Full HD
Odnos stranica            16 : 9
Vreme odziva 1ms (MPRT – Moving Picture Response Time)
Osvežavanje  100 Hz
Opis adaptivne sinhronizacije
Adaptivna sinhronizacija
Veličina piksela           0.311 x 0.311 mm
Osvetljenje      300 cd/m2
Kontrast            1000 : 1
Ugao vidljivosti – Horizontalno          178°
Ugao vidljivosti – Vertikalno 178°
Audio ulaz       Da
Audio izlaz       Da
Zvučnici            2 x 2 W
Konektori:
1 x HDMI 1.4
1 x DisplayPort 1.2
1 x VGA
1 x Audio input
1 x Audio out
Upstream: 1 x USB-B
Downstream: 2 x USB-A
Pivot: +90° ~ -90°
Dimenzije
Dimenzije sa postoljem: 61.1 x 52.8 x 22 cm
Dimenzije bez postolja: 61.1 x 36.4 x 5.3 cm
Dimenzije pakovanja: 72.9 x 15 x 44.5 cm
Masa
Masa sa postoljem: 5.8 kg
Masa bez postolja: 3.7 kg
Masa pakovanja: 8.8 kg
VESA: 100 x 100 mm
Tilt: +35° ~ -5°
Swivel: +180° ~ -180°
Podešavanje visine do 150 mm
Kensington Lock
Flicker-free
SPLENDID Technology
GamePlus
QuickFit
HDCP
VRR Technology
Motion Sync
Low Blue Light
Eye Care+ Technology
Veličina ekrana27″
Osvežavanje100Hz
Odziv1ms
ZakrivljeniNe
Rezolucija1920 x 1080
Tip panelaIPS
VGA D-SubDa
HDMIDa
Display PortDa
ZvučniciUgrađeni
Pivot rotacijaDa
Podešavanje po visiniDa
MontažaVESA 100x100mm
USBDa
BrendAsus
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
Monitor 27" Asus VA27DQFS IPS 1920x1080/100Hz/1ms/HDMI/VGA/DP/USB/pivot Monitor 27" Asus VA27DQFS IPS 1920x1080/100Hz/1ms/HDMI/VGA/DP/USB/pivot