LCD Panel 14.0″ (NV140FHM-N62 v8.0) 1920×1080 slim LED 30 pin IPS novi tip
Šifra proizvoda:
73111
13.567,13 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 14. maj – 18. maj
| Dijagonala ekrana | 14″ |
|---|---|
| Broj pinova | 30 Pin |
| IPS | Da |
| Rezolucija | 1920×1080 |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
LCD Panel 14.0" (NV140FHM-N62 v8.0) 1920x1080 slim LED 30 pin IPS novi tip
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LCD Panel 14.0″ (NV140FHM-N62 v8.0) 1920×1080 slim LED 30 pin IPS novi tip“ Odustani od odgovora