🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DIMM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz KF560C36BBEK2-32 Kingston FURY Beast EXPO
Šifra proizvoda:
DC35479
Brand: Kingston
16.529,19 rsd
Nema na zalihama
Nema na zalihama
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR5 |
| RGB: | Ne |
| Kapacitet: | 32GB kit |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 6000MHz |
| Latencija: | CL36 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB, 32GB |
| Radni takt memorije | 6000Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz KF560C36BBEK2-32 Kingston FURY Beast EXPO
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DIMM DDR5 32GB (2x16GB) 6000MHz KF560C36BBEK2-32 Kingston FURY Beast EXPO“ Odustani od odgovora
RAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Šifra:
DC34662
Na stanju
63.331,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet