🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
RAM DIMM DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz Kingston FURY Beast RGB KF556C40BBAK2-16
Šifra proizvoda:
DC39051
Brand: Kingston
46.129,00 rsd
Na zalihama
Na zalihama
Očekivana isporuka: 15. maj – 19. maj
| Brand | Kingston |
| Computer Memory Size | 16 GB |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Memory Speed | 5600 MHz |
| Compatible Devices | Desktop |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DIMM DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz Kingston FURY Beast RGB KF556C40BBAK2-16
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
POGLEDAJ JOŠ I...
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DIMM DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz Kingston FURY Beast RGB KF556C40BBAK2-16“ Odustani od odgovora
RAM DIMM DDR5 Kingston FURY Renegade 16GB 6400MHz KF564C32RS-16
Šifra:
DC35889
Na stanju
35.608,00 rsdRAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
17.693,00 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet