| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina prenosa podataka | 5.600MT/s |
| Vrsta | DIMM |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | 40-40-40 |
| Broj pinova | 288 |
| Napomena | Intel XMP 3.0 |
| Serija | Fury Beast Black |
| Broj modula u pakovanju | 1 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 5600Mhz |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR5 16GB 5600MHz Kingston Fury Beast BlackKF556C40BB-16
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR5 16GB 5600MHz Kingston Fury Beast BlackKF556C40BB-16“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 32GB 3600MHz Kingston Fury Beast RGB KF436C18BB2A/32
Šifra:
DC33370
Na stanju
31.398,84 rsdRAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Šifra:
DC34662
Na stanju
62.730,58 rsdRAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz KF552C40BBK2-64 Kingston Fury Beast
Šifra:
DC33334
Na stanju
143.508,30 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet