RAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Šifra proizvoda:
DC34662
Brand: Kingston
62.730,58 rsd
Na zalihama
Uspešna prijava
Prijavljeni ste za praćenje cene ovog proizvoda. Obavestićemo vas ukoliko se cena smanji. (Proverite i spam folder)
Obavesti me o sniženju cene
Prati ovaj proizvod i dobijaš email kada cena bude snižena
Prati proizvodNa zalihama
| Gaming: | Da |
| Tip: | DDR4 |
| RGB: | Da |
| Kapacitet: | 64GB kit |
| Napon: | 1.35V |
| Maksimalna frekvencija: | 3600MHz |
| Latencija: | CL18 |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | UDIMM |
| Radni takt memorije | 3600Mhz |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MT/s Kingston Fury RGB KF436C18RB2AK2/64
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 16GB 3600MHz Kingston Fury Beast Black KF436C18BB/16
Šifra:
DC25320
Na stanju
19.945,28 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET
