| Tip | DDR3 |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Maksimalna frekvencija | 1600Mhz |
| Voltaža | 1.5V |
| Latencija | CL11 |
| Razno | VlaueRAM je Kingston-ova cenovno najpristupačnija serija memorija, koja predstavlja industrijski standard. Namenjena je kupcima koji zele da kupe memoriju za standardne racunare. 100% je testirana i kompatibilna je sa najvećim brojem sistema.
Kapacitet: 8 GB |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR3 |
| Vrsta memorije | DIMM |
Pitanja i odgovori
Postavi pitanje
RAM DDR3 Kingston 8GB PC1600 CL11 KVR16N11/8
Your question
* Question is required
Ime
* Name is required
E-pošta
* Email is required
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA i Google Politika Privatnosti i Uslovi Korišćenja se primenjuju.
Još uvek nema pitanja
Vaše ocene i iskustva
Ocenite ovaj proizvod i podelite vaše iskustvo sa drugima. Vaša ocena pomaže i drugima da se odluče.
Budite prvi koji će napisati recenziju za „RAM DDR3 Kingston 8GB PC1600 CL11 KVR16N11/8“ Odustani od odgovora
POGLEDAJTE JOŠ I...
RAM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Kingston FURY BEAST RGB KF432C16BB2AK2/32
Šifra:
DC34206
Na stanju
39.313,44 rsdRAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz KF552C40BBK2-64 Kingston Fury Beast
Šifra:
DC33334
Na stanju
143.508,30 rsd
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET

Recenzije
There are no reviews yet