🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Приказ 73–90 од 90 резултата
Brend
- Corsair 4
- Crucial 2
- Verbatim 4
- Innovation 1
- KingFast 3
- Kingston 11
- Samsung 16
- Seagate 14
- Silicon Power 6
- Toshiba 2
- TwinMOS 2
- Western Digital 17
Kapacitet
SSD, HDD i oprema
SSD Kingston 512GB SATA III SKC600/512G
Šifra:
DC20742
Na stanju
18.047,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 512GB |
SSD Kingston 960GB SA400S37/960G
Šifra:
DC27948
Na stanju
20.119,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 960GB |
SSD M.2 4TB Kingston SKC3000D/4096G
Šifra:
DC25416
Na stanju
98.533,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 4TB |
SSD M.2 NVMe 1TB Samsung 980 EVO, MZ-V8V1T0BW
Šifra:
DC25445
Na stanju
24.530,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 1TB |
SSD M.2 NVMe 2TB Samsung 990 PRO, 7450/6900MBs MZ-V9P2T0BW
Šifra:
DC29957
Na stanju
72.784,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 2TB |
SSD M.2 NVMe 500GB Samsung 980, MZ-V8V500BW
Šifra:
DC25322
Na stanju
24.189,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 500GB |
SSD M.2 NVMe 512GB Kingfast F8N
Šifra:
DC28314
Na stanju
9.147,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Brend | KingFast |
| Kapacitet | 512GB |
SSD M.2 NVMe Silicon Power A60 Gen.3 512GB, SP512GBP34A60M28
Šifra:
DC20636
Na stanju
11.711,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 512GB |
SSD M.2 NVMe TwinMOS 512GB, 3600MBs/3250MBs NVMe512GB2280AP
Šifra:
DC34790
Na stanju
11.711,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Brend | TwinMOS |
| Kapacitet | 512GB |
SSD Silicon Power 1TB Ace A55 2,5″ SATA3 SP001TBSS3A55S25
Šifra:
DC20939
Na stanju
21.770,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 1TB |
Eksterno kuciste za montazu 2.5″ SSD/ HDD MF-95-01
Šifra:
H3441
Na stanju
1.300,00 rsd| Kategorija | Oprema |
|---|---|
| Label |
MF-95-02 Gembird Fioka za montazu 2.5 SSD/SATA HDD(do12.7mm) u 5.25 leziste u Laptop umesto optike
Šifra:
H3545
Na stanju
1.300,00 rsd| Kategorija | Oprema |
|---|---|
| Label |
NVME SSD fioka, M.2 NVME to USB C Adapter crno kuciste, USB 3.1 Gen 2 (10 Gbps) za M2 PCIE SSD
Šifra:
H99360
Na stanju
3.750,00 rsd| Kategorija | Adapteri, Dodatna oprema |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe |
| Label |
Adapter USB 3.0 na SATA JWD-57
Šifra:
H88950
Na stanju
1.600,00 rsd| Kategorija | Adapteri, Dodatna oprema, HUB |
|---|---|
| Tip konektora | SATA, USB 3.0 |
| Label |
SSD Silicon Power 2.5″ SATA A55 128GB SP128GBSS3A55S25
Šifra:
DC20434
Na stanju
4.776,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 128GB |
| Label |
SSD 2.5″ SATA 240GB Kingston A400 SA400S37/240G
Šifra:
DC16621
Na stanju
10.002,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Kapacitet | 240GB |
| Label |
SSD 2.5″ SATA Silicon Power A55 256GB, SP256GBSS3A55S25
Šifra:
DC20433
Na stanju
7.213,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Brend | Silicon Power |
| Kapacitet | 256GB |
| Label |
SSD 2.5″ SATA 480GB Kingston A400, SA400S37/480G
Šifra:
DC18540
Na stanju
13.823,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kategorija | SSD |
| Format | 2.5″ |
| Interfejs | SATA III |
| Kapacitet | 480GB |
| Label |
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET