🚚 Besplatna dostava za porudžbine preko 5.000 RSD
Приказ 49–55 од 55 резултата
RAM memorije
RAM DIMM DDR4 32GB 3200MHz KingFast KF3200DDCD4-32GB
Šifra:
DC32133
Na stanju
23.503,00 rsd| Brend | KingFast |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
RAM DIMM DDR4 8GB 3200MHz Silicon Power SP008GBLFU320X02
Šifra:
DC23693
Na stanju
8.976,00 rsd| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
RAM DIMM DDR5 64GB (2x32GB) 5200MHz KF552C40BBK2-64 Kingston Fury Beast
Šifra:
DC33334
Na stanju
122.721,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Radni takt memorije | 5200Mhz |
RAM DIMM DDR5 Kingston Fury Beast 64GB (2×32) 5600MHz KF556C40BBK2-64
Šifra:
DC33980
Na stanju
109.311,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32GB, 64GB |
| Radni takt memorije | 5600Mhz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM KINGSTON 16GB DDR4 3200MHz Fury Beast KF432C16BBK2/16
Šifra:
DC30070
Na stanju
18.548,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM Kingston DDR4 8GB 3600MHz KF436C17BB2A/8 FURY BEAST RGB
Šifra:
DC35379
Na stanju
13.591,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 8GB |
| Vrsta memorije | DIMM |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3600Mhz |
RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz SiliconPower SP016GBSFU320X02
Šifra:
DC23692
Na stanju
16.867,00 rsd| Brend | Silicon Power |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | SODIMM |
| Radni takt memorije | 3200Mhz |
| Kategorija | RAM memorija |
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET