PC komponente
MB s1700 ASRock B760M-H2/M.2 DDR5
Šifra:
DC39495
Na stanju
14.669,00 rsd| Brend | ASRock |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
Napajanje 600W Rampage RMP-600-80P, 80Plus Bronze 12cm fan APFC
Šifra:
DC38846
Na stanju
5.136,00 rsd| Kategorija | Napajanje |
|---|---|
| Snaga napajanja | 600W |
| Brend | Rampage |
RAM DDR4 16GB 3200MHz Crucial CT16G4DFRA32A
Šifra:
DC38861
Na stanju
20.171,00 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM DDR4 8GB 3200MHz Crucial CT8G4DFRA32A
Šifra:
DC24512
Na stanju
8.268,64 rsd| Brend | Crucial |
|---|---|
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet | 8GB |
| Vrsta memorije | DIMM |
RAM Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz KF436C17BB2AK2/16 w/RGB Heatsink
Šifra:
DC40105
Na stanju
42.678,00 rsd| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Vrsta memorije | DIMM |
SSD M.2 NVMe 2TB Samsung 990 PRO, 7450/6900MBs MZ-V9P2T0CW
Šifra:
DC32397
Na stanju
51.024,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Samsung |
| Kapacitet | 2TB |
| Format | M.2 |
SSD M.2 NVMe Kingston NV3 500GB, Gen.4 SNV3S/500G
Šifra:
DC40134
Na stanju
15.984,00 rsd| Kategorija | SSD |
|---|---|
| Brend | Kingston |
| Kapacitet | 500GB |
| Format | M.2 |
| Interfejs | PCIe 4 |
Cooler 92x92mm StarsSolution black/4pin molex
Šifra:
DC36924
Na stanju
593,00 rsd| Brend | Stars Solutions |
|---|
CPU hladnjak Raidmax INFINITA 240 ARGB Black, LS240BK
Šifra:
DC37511
Na stanju
8.128,60 rsd| Brend | Raidmax |
|---|
CPU S1200 INTEL Core i5-10400F 6-Core 2.9GHz Tray
Šifra:
DC23260
Na stanju
13.246,92 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1200 |
| Broj jezgara | 6 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
CPU s1700 INTEL Core i5-12400 6-Core 2.50GHz Tray
Šifra:
DC26477
Na stanju
28.025,00 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
| Broj jezgara | 6 |
CPU s1700 INTEL Core i5-13400 10-cores 2.5GHz Tray
Šifra:
DC39314
Na stanju
34.283,00 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
| Broj jezgara | 10 |
CPU s1700 INTEL Core i5-13400F 10-cores 2.5GHz Tray
Šifra:
DC32379
Na stanju
24.613,63 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i5 |
| Broj jezgara | 10 |
CPU s1700 INTEL i9-14900KF 8C+16c/32T, do 6.00GHz
Šifra:
DC37199
Na stanju
77.168,04 rsd| Brend | Intel |
|---|---|
| Procesorsko ležište | Intel® 1700 |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i9 |
| Broj jezgara | 8 |
HDD Seagate 8TB Ironwolf Pro SATA3 7200rpm 256MB ST8000NT001
Šifra:
DC38472
Na stanju
51.489,00 rsd| Kategorija | HDD |
|---|---|
| Brend | Seagate |
| Kapacitet | 8TB |
| Format | 3.5 „ |
| Interfejs | SATA III |
HDD TOSHIBA 2TB HDWD320UZSVA SATA3 7200rpm 64MB
Šifra:
DC31920
Na stanju
12.150,45 rsd| Kategorija | HDD |
|---|---|
| Format | 3.5 „ |
| Kapacitet | 2TB |
HDD WD 8TB WD80EFPX Red Plus 5640RPM 256MB
Šifra:
DC39317
Na stanju
46.751,00 rsd| Kategorija | HDD |
|---|---|
| Brend | Western Digital |
| Kapacitet | 8TB |
| Format | 3.5 „ |
| Interfejs | SATA III |
Kućište Fractal Design Define 7 XL Black, FD-C-DEF7X-01
Šifra:
DC35465
Na stanju
31.817,19 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|---|
| Brend | Fractal Design |
Kuciste Fractal Design Mood Black, FD-C-MOD1N-02
Šifra:
DC37069
Na stanju
30.956,00 rsd| Kategorija | Kućište |
|---|
Učitaj još proizvoda
Loading...
Kablovi za laptop baterije
DELOVI ZA TABLET